Pro všechny rodiče jsou narozeniny jejich dětí velkou událostí, které věnují nejen pozornost, ale i mnoho sil k tomu, aby pro jejich děti byly nezapomenutelnou záležitostí. Zatímco malé ratolesti si ještě důležitost jejich narozenin tolik neuvědomují, starší o jejich významu už dobře vědí a přejí si – prožít jich s velkou parádou.
balonky a praporky

Klíčem k úspěchu je volba místa

Abyste měli jistotu, že všechno proběhne na jedničku, musíte důkladně zvážit výběr místa, kde si váš oslavenec užije den s jeho milovanými kamarády za všech okolností.
Jednou z těch nejlepších možností, kde oslavu narozenin Praha uspořádat, je zamířit do JumpParku.
Areál, ve kterém si přijdou na své všechny věkové kategorie dětí, nabídne pestrý prožitek z velkolepého dne i rodičům, kteří nebudou nečinně přihlížet tomu, jak se malé ratolesti baví, ale zapojí se do veškerých atrakcí s nimi.
růžový dortík

Nabídka sportů a dostatek volných disciplín

Pozvěte všechny lidi, bez kterých vaše dítě nechce prožít jeho velký den a nabídněte jim příležitost – zaskákat si na trampolínách různého stylu. Můžete využít volné atrakce a dopřát si pohyb, který je tolik oblíbený dle vaší libosti a vašich schopností. Součástí trampolínového parku jsou nejen trampolíny, které jsou umístěné i na zdi, ale i nabídka různých sportů, při kterých budete skákat a bavit se tak, jak jenom budete chtít.
Vyzkoušejte si zahrát basketball, 3D vybíjenou, football nebo se jednoduše zapojte do her, které nalezete v nabídce JumpParku.Připravit se můžete na nezapomenutelný zážitek, na který budou především vaše děti a jejich dobří kamarádi s úsměvem vzpomínat.

Jak je to s pohoštěním?

Pokud se rozhodnete oslavit narozeniny vašich dětí v trampolínovém parku, můžete si na oslavu vzít váš vlastní narozeninový dort. O další malé pohoštění se už postará nabídka občerstvení a pestrá nabídka nápojů v areálu parku. Chybět nebude ani dětské šampaňské a připít si na zdraví vašeho dítěte můžete přesně tak, jak se to patří.