Co to vlastně je femme fatale? Asi pro ni neexistuje přesná definice. Znáte ale ty ženy, o kterých sami řeknete, že jsou naprosto nádherné? Z kterých vyzařuje sex appel, jsou vždy tajemné, krásně upravené, svůdné a dokážou ve vás probudit vášeň jediným pohledem? A přitom u toho nejsou třeba ve spodním prádle? Takové jsou femme fatale. Říká se o nich, že jsou snem každého muže a také jim muži hromadně padají k nohám.

žena

I vy se můžete takovou ženou stát. To, co je na ní nejdůležitější, není totiž vzhled jako takový. Ale sebevědomí. Sebevědomá žena dokáže prodat svůj vzhled i včetně nějakých nedostatků. Hrdá, rovně kráčející sebevědomá žena přece na ostatní bude působit úplně jinak než zakřiknutá myška, která bude mít hlavu mezi rameny a hlavně se bude snažit s nikým nenavazovat oční kontakt.

Vybírejte si tedy takové věci k oblečení, které vám zvednou sebevědomí. Pro každého to může být něco jiného. Femme fatale se ale obecně spojují především s šaty a sukněmi, jelikož podtrhují ženskost. Úzká pouzdrová sukně, malé černé, k tomu tmavé punčochy a boty na podpatku…která žena by si v takovém outfitu nepřipadala svůdně? Ale pozor. Sebevědomě a sexy dokážete působit i třeba v saku a košili na pánský způsob. Pokud se v tom sama dokážete cítit sebevědomě, uvidí vás tak i ostatní. Možná si říkáte, že by bylo tedy na čase obměnit šatník. Pro tyto účely můžete využít About You sleva 20.

šaty

Vlasy mějte taktéž vždy upravené. Zajděte si alespoň občas ke kadeřnici, aby dodala vašim vlasům tvar, odstranila roztřepené konečky a třeba vám i trochu oživila barvu. Teď jsou velmi trendy rusé odstíny nebo naopak ledově blonďaté. Nevěřte tomu, že k tomu, abyste se cítila krásně, musíte mít dlouhou hřívu až pod zadek. I ženy s velmi krátkými vlasy dokážou být mimořádně sexy. Spíše to záleží na tom, aby daný účes svědčil vašemu tvaru obličeje.

Zkuste se také občas nalíčit. Svému pohledu dodáte tajemnost pomocí černých kočičích linek, případně k nim můžete přidat stíny přirozených odstínů. Na rty můžete použít „nahou“ rtěnku, nebo naopak rudou barvu ve stylu hollywoodských hvězd. Nezapomeňte na řasenku a pohrajte si s konturováním obličeje.