Dekor posuvných dveří – posuvné dveře samy o sobě vytváří poměrně velkou nevyužitou plochu, která bude viditelná i z větší vzdálenosti podobně, jako malba na stěně. Pamatujte na to a přizpůsobte tomu také váš výběr, vaši preferenci barev a stylů. Na posuvné dveře lze dnes natisknout prakticky cokoli, počínaje motivem ovoce a konče třeba leteckým motorem nebo zcela obnaženou dívkou s vnadným dekoltem. Co je však nejpodstatnější, je barevné pojetí a její světlost. Čím světlejší odstín si zvolíte, ať už se jedná o jakoukoli barvu světelného spektra, tím více vám bude odrážet světla do okolního prostoru. Světlé dekory dveří byste měli zařadit zejména do malých místností, aby tu na vás všechno pomyslně „nepadalo“.

obytná místnost

Štafličkyvestavěné skříně jsou typický nábytek, který zacloní celou stěnu od podlahy až ke stropu, a tím pádem tu využijete veškerý úložný prostor bezezbytku. Jenže do horních fochů se musíte nějak dostat, a pokud zrovna nemáte křídla a neumíte se vznášet jako motýl, bude k tomu zapotřebí alespoň židle. Ta vám ale vystačí jen pro okrajovou část horního fochu, a chcete-li se dostat ještě dál, musíte mít skládací štafle. A pro ty je vhodné zřídit ve vestavěné skříni speciální úzký, svislý foch.

moderní ložnice

Ložnice versus předsíň – už víte, kam vaši vestavbu umístíte? Pro mnoho lidí je jasnou volbou ložnice, ale co když si ji nechcete plnit věcmi a cítit se tu jako v nějakém skladu? Pak ji nechte namontovat do předsíně. Je to velmi praktické, v předsíni vám zabraný prostor vadit nebude, protože se tam zdržujete jen pár minut, zatímco v ložnici prospíte i déle, než osm hodin. A ložnice je také nejvhodnější místnost pro milování, pro vaše sexuální radovánky, a ty by měly probíhat pokud možno v hezkém, klidném, tichém prostředí, bez rušivých vlivů různých věcí, a pouze s pokojovými rostlinami a nočními stolky.