Dnes si povíme pár informací o fotografovi z Ostravy.

Tento významný svatební fotograf je na scéně už od roku 2010 a má za sebou několik set svateb. Když si kliknete v první větě na odkaz (Fotografovi z o Ostravy), ukáže se vám jeho prvotřídní práce. Jeho stránky působí velice příjemně a překvapuje mě, že lákají na spojení s tímto fotografem na rozdíl od jiných fotografů.

Kdybych měla jednoho dne takto významný den, tak bych si ho určitě najala. Tento fotograf jménem Jan Vlček, sídlí v Dolním Benešově – Zábřeh, Opavská 119, ale není pro něho problém přijet i tam, odkud pocházíte právě vy!

Jan Vlček nabízí jak svatební fotografie, tak například i rodinné fotografie, portréty, těhotenské fotografie nebo i reklamní fotografie. A to také není všechno, protože ještě na zakázku nabízí reportážní foto, tedy focení koncertů, školení nebo křtin vašich malých miminek.

nevěsta-ženich

Velice se mi líbí, že svou práci dělá poctivě a hlavně srdcem.

Ceník pana Vlčka, je velice přijatelný, až mě to zaskočilo. Vřele vám doporučuji, abyste navštívili jeho stránku a hlavně jeho tvorbu nádherných fotografií.

Pán Vlček na mě působí velice mile a sympaticky. Věřím tomu, že spolupráce s ním by byla velmi příjemná.

Pokud máte nějakou svatbu či jinou akci, neváhejte kontaktovat tohoto precizního fotografa Jana Vlčka a zaručeně toho nebudete litovat.

Kdybyste chtěli darovat focení jako dárek, myslím si, že by nebyl problém zajistit nějaký voucher. Rodině či přátelům by to určitě udělalo velikou radost, a hlavně krásné vzpomínky.

fotograf, fotka

Zkuste si to představit, svůj první den ve svatebních šatech anebo vy muži ve smokingu. Princ a princezna a váš speciální den se hezky zaznamená na nádherných fotografiích. Tyto fotografie vám zůstanou, dokud vás smrt nerozdělí.

Jana Vlčka můžete kontaktovat emailem, telefonicky anebo také osobně na jeho sídlišti.