Profesionálové vám pomohou smontovat zakoupený nábytek

Uvažujete o pořízení nového psacího stolu, komody, šatní skříně a dětské palandy, ale stále máte nepříjemný pocit „šimrání v zádech“, protože jste si vědomi, že nejste zrovna zruční kutilové, a obáváte se, že nezvládnete montáž nábytku v Praze Odnes to vlastními silami? Nejste sami, takových jedinců je mezi námi mnoho, a rozhodně to není důvod k nějakému zármutku nebo pochybení o svých vlastních kvalitách. Každý jsme jedinečný a to, co dovedou například instalatéři, zas nemusí umět elektrikář, a od instalatéra zas nemůžete očekávat, že bude houslový virtuos (i když samozřejmě v rámci své hobby si instalatér na housle zahrát může).

moderní kuchyně

Když vám přivezou domů objednanou sadu nábytku, půjde nejspíš o dvacet či třicet papírových krabic, a vyznat se v té spleti dílů může být nad vaše síly, nemluvě o samotném průběhu montáže. Nezoufejte, nepropadejte děsivé panice, nemějte strach a vzpomeňte si na to, že existují stěhovací firmy. Ty mají již běžně ve svém pracovním zařazení i montáže nábytku, a to nejen malých kousků, jako jsou komody a noční stolky, ale i velmi složitých a náročných sestav, například složitých kuchyňských linek do tvaru písmene U a vestaveb na míru, kdy je nutné pracovat minimálně ve dvou lidech a znát velice dobře pracovní postup.

šatní skříň

Stěhováci jsou pojištění

Stěhovací firmy jsou pojištěné. Kdyby se náhodou stalo, že někomu upadne na zem deska od skříně, nějaký díl se rozlomí, praskne spojovací vrut nebo se odře dýha, na tyto defekty se vztahuje pojistná smlouva a zákazník nebude doplácet na cizí chyby. Toto je důležité vědět, zejména tehdy, rozhodnete-li práci svěřit nějakým amatérům, kteří v případě škody jen pokrčí rameny a vy se s tím budete muset smířit. Se stěhovací firmou nemusíte mít obavy, že za vámi uhrazený obnos budete ještě řešit problémy s poškozeným či nefunkčním nábytkem.