I když se to občas podle počasí nemusí zdát, léto je konečně tady a proto stojí v úvahu zamyslet se na tím, jak se vkusně obléci. Každý rok se mění trendy a občas je fajn zjistit si, co se právě nosí. Třeba se vám to nakonec zalíbí tak moc, že se móda stane vaší vášní.
Při oblékání se do stylových kousků nesmíme zapomínat také na doplňky, které mohou často celkový outfit oživit a vdechnout celkovému dojmu úplně jiný nádech.
dívka na pobřeží.jpg
Nezapomínejte, že móda se mění během celého roku a jestli to s ní myslíte vážně, snažte se sledovat i jarní, zimní nebo podzimní trendy. A samozřejmě nezapomínejte na to, aby vaše doplňky, které k oblečení zvolíte, hezky ladily, jako tomu radí .
Až příště otevřete šatník, nezapomeňte ke své letní vizáži přidat třeba:

Batůžek nebo ledvinku

Ano, čtete dobře. Stará dobrá ledvinka se vrací do módy. V obchodech se už začínají objevovat nové a nové kousky. A pokud se tohoto retro doplňku bojíte, vždy můžete sáhnout po nějakém pěkném batůžku. Ať už tedy ledvinka nebo batoh, váš outfit bude zaručeně vypadat skvěle.
fotografování na výletě.jpg

Náhrdelník

K jakýmkoliv letním šatům patří nějaký zajímavý náhrdelník. Velmi hezky vypadají náhrdelníky, které mají delší řetízek a tak vám sahají třeba až pod hrudník. Nezapomeňte vybírat nějaké hezké přívěsky, jako jsou peříčka nebo nejrůznější ornamenty.

Rtěnka

K doplňkům řadíme samozřejmě také líčení a rtěnka může vizáž doplnit a také velmi oživit. Vyberte si správný odstín, který bude ladit a směle do toho.
Tip: Letošním hitem je sytě růžová barva. Vyzkoušejte rtěnku tohoto odstínu a pro jednou to udělejte naopak a slaďte outfit právě podle rtěnky.

Klobouk

Jedním z překrásných ženských doplňků je klobouk, který nejenže dobře vypadá, ale zároveň chrání hlavu před sluníčkem a případným úpalem. Ať už zvolíte slaměný nebo látkový, všechny vypadají se správnou kombinací oblečení skvěle.