Vždycky jsem si říkala, jakou práci může vykonávat můj přítel, když je vždycky z práce tak nadšený. Proto jsem se zeptala, aby mi lépe popsal jeho práci. Můj přítel mě navedl na webové stránky imtts.cz, kde je nejenom průmyslová automatizace ale taky automatizace výrobní linky. A abych se vám přiznala, tak o tomhle jsem slyšela úplně poprvé. Nevěděla jsem, co je to automatizace výrobní linky. Později jsem se díky internetu dozvěděla, že se to jedná o průmysl a další podobné věci, jako třeba průmyslový materiál. Vyrábí se tam taky různé součástky anebo keramické komponenty, které k této firmě odjakživa patří.
V IMTTS se mi líbí.
Můj přítel a v této práci už je asi půl roku, takže už o této práci vím docela dost. A protože já už budu končit na mateřské dovolené, tak jsem si řekla, že bych šla taky do té práce, kde je můj přítel. Myslím si, že by nebylo vůbec na škodu, kdybychom pracovali v jedné práci oba dva. Protože je to práce na směny, takže bychom si tam samozřejmě vůbec ne lezli na nervy, protože bychom se v té práci vůbec spolu nesetkali. A já si myslím, že pokud dva partneři pracuji spolu v jednom zaměstnání a vidí se vlastně i dvacet čtyři hodin denně, tak to asi není moc dobré. Navíc já bych to taky takhle nechtěla.
I práce je fyzicky náročná.
Nicméně ale pokud se jedná o práci ve firmě i o automatizaci výrobní linky, tak jsem naprosto spokojená. A navíc taky podle mého názoru to bude skvělá práce i pro nás pro ženy. A pokud i vás by zajímala práce automatizace výrobní linky, tak se podívejte na již zmíněné webové stránky, kde najdete všechny potřebné informace, které potřebujete o této pozici vědět. AS pokud jste i takoví pracanti jako já, tak se vám taky bude zamlouvat i více náročná práce. Tu ale milí pánové jistě zvládnou. A vždyť je to jako posilovna, tak jaký muž by tohle mohl taky odmítnout. Nebo se mýlím?