Kdybychom se právě nyní podívali do historie vyhledávání na internetu ve vašem prohlížeči, našli bychom tam, jak hledáte prodej domu Chorvatsko? Ano? Už nemusíte dále hledat, jestliže by vám vyhovoval krásný byteček s terasou s výhledem na moře, podívejte se na unikátní projekt, který se nazývá Na Jadranu, má svoje oficiální stránky, kde dokonce bylo možné vybírat až z několika možných bytů, protože se zde postavilo více apartmánových domů, jejichž výstavba trvá od minulého roku 2022. Nyní je ale k dispozici už jenom jeden, tak ať vám neuteče!

croatia

Bude se jednat o investici, která se rozhodně vyplatí, nemusíte jezdit do Chorvatska každý týden, abyste plně využili vaší novou domovinu, ale můžete sem posílat například své kamarády a známé nebo svoji rodinu, takže se vám tato investice bude vracet. Pak tady po vás něco zbyde pro vaše děti, které sem budou také rádi jezdit a využívat této jedinečné možnosti se prostě sbalit, když vás to napadne a vyrazit večer, sbalit pár věcí a ráno už se pěkně válet u moře a dýchat čerstvý mořský vzduch. Mít přímořskou nemovitost, to je rozhodně věc, která bude lukrativní nejenom nyní, ale i za pár let.

sibenik

Můžete mít z ní také zdroj příjmů, když jí budete pronajímat, a to se rozhodně vždycky hodí mít ještě k vlastnímu platu. Ještě je volná residence Aqua Beach Residence, která je ve druhé řadě domů od moře, to ale na její lákavosti vůbec nic nemění. Navíc budete v bezprostředním kontaktu s malebným centrem městečka Žaborič, od kterého je to kousek do města Šibenik a dalších turistických letovisek. Můžete si užívat klid, když bude nálada, můžete zase pro změnu vyrazit za zábavou. Chorvatsko je země netušených možností, vždyť i proto tam jezdí spousta Čechů pořád dokola a rádi se sem vracejí, protože Chorvatsko rozhodně má co nabídnout a je to v pěkné dojezdové vzdálenosti.